Metamorfoza Tomka Panfica z suplementami IRIDIUM LABS

IRIDIUM LABS motywuje kolejne osoby do działania! Poznajcie Tomka Panfica, należącego do Jacko Team, który razem z Somatodrolem, Cerberusem i Kimerą buduje swoją formę. Pomaga mu w tym nasz ambasador – Jacek Kramek. Metamorfoza nie jest łatwa ze względu na wykrytą u Tomka chorobę, która już kilkakrotnie dawała mu się we znaki. On jednak nie poddaje się i walczy dalej, z dnia na dzień budząc w sobie bestię!

3

Tomek Panfic ma 25 lat i pochodzi z Warszawy. Jak sam przyznaje, kocha piłkę nożną oraz miasto, w którym się urodził i wychował. Jego przygoda z siłownią zaczęła się kilka lat temu, jednak nigdy nie mógł osiągnąć takiej sylwetki, o jakiej marzył. – Genetycznie mam dużo estrogenu w sobie, więc żeby osiągnąć progres, muszę trzymać dietę w 100% praktycznie cały czas. W 2009 roku zdiagnozowano u mnie nieuleczalną chorobę zwaną Colitis Ulcerosa, czyli wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Jest to bardzo uciążliwa choroba. Krwawe biegunki i brak siły na cokolwiek skutecznie hamowały rozwój mojego ciała. Dodatkowo ilość leków, jaką musiałem przyjmować, zasiała spustoszenie w moim ciele – mówi Tomek. 

Upór i determinacja2

Pomimo wykrytego schorzenia Tomek nie poddawał się i za każdym razem wracał do treningów. – Zazwyczaj wyglądało to tak: pół roku ćwiczeń, potem trzy miesiące spędzone w szpitalu albo w domu. Jak tylko lepiej się poczułem, znowu wracałem na siłownię – opowiada Tomek. Największym problemem zawsze okazywała się dieta, o której nie miał do końca pojęcia, dlatego posiłkował się wiadomościami z Internetu i poradami kolegów z siłowni. – Stosowałem już wiele suplementów diety: kreatyny, gainery, boostery testosteronu, różne stacki kreatynowe, było tego bardzo dużo. Niestety, ze względu na moje schorzenie okazało się, że większość suplementów nie jest dla mnie, ponieważ zaostrzają mój stan – dodaje Tomek.

Przygoda z Jaco TeamJacek Kramek i Tomek Panfic

Tomek rok temu zmienił swoją starą siłownię na Warszawskie Centrum Atletyki, gdzie poznał Jacka Kramka, który stał się jego najlepszym przyjacielem, mentorem i trenerem. Później wspólnie założyli Jaco Team. – Imponowała mi jego muskulatura, estetyka, ale przede wszystkim nastawienie do innych ludzi. Jacek jest pełen humoru i pozytywnej energii. Wspólnie się motywujemy i staramy robić każdego dnia krok do przodu – mówi Tomek Panfic. Kiedy dostał próbkę Somatodrolu do wypróbowania, na początku podchodził do niego sceptycznie, jednak po kilku dniach regularnego stosowania poczuł się lepiej i zobaczył, że szybciej się regeneruje, ma większe możliwości siłowe,
a trening kończy z zapasem energii.

Metamorfoza z IRIDIUM LABS

Z czasem, po lepszym poznaniu firmy IRIDIUM LABS, wpadłem z Jackiem na pomysł, że podejmiemy się przemiany mojego ciała z użyciem Waszych suplementów oraz jego wiedzy i mojego zapału. Bardzo imponuje mi w firmie IRIDIUM LABS fakt, że stawiacie nie tylko na profesjonalnych kulturystów, ale także na osoby, które są na początku swojej drogi do wymarzonej sylwetki – wyjaśnia Tomek. Budowanie formy Tomka Panfica z IRIDIUM LABS zaczęło się 6 października 2015 roku. Treningi odbywają się pięć razy w tygodniu. – Moja dieta to rotacja węglowodanami i jeden cheat w tygodniu. Odkąd zacząłem stosować suplementację Somatodrolem, Cerberusem i Kimerą, regularnie jem i mocno trenuję, czuję się znacznie lepiej. Już po niecałym miesiącu widzę zmiany w lustrze. Znowu wiem, co to pompa mięśniowa. Chcę podnosić coraz większe ciężary. Uwielbiam jak każde ćwiczenie rozrywa kolejne włókna mięśni, tłuszcz wypala się, a pot płynie mi po skroniach. Nie jest łatwo, ale zobaczycie, że zrobię taką formę, o jakiej zawsze marzyłem – zapewnia Panfic. 

Śledźcie z nami przemianę Tomka!

Wkrótce pokażemy Wam końcowy efekt jego ćwiczeń z suplementami IRIDIUM LABS!

Wymiary w trakcie metamorfozy:

1

Biceps – 43 cm

Brzuch – 95 cm

Udo – 68cm

Klatka – 103 cm

Waga – 100 kg

Poziom tkanki tłuszczowej – 21%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *