Niebawem targi FIWE 2017! Spotkajmy się!

Już wkrótce odbędą się największe targi fitness w Polsce – FIWE 2017. Byliśmy tam w ubiegłym roku, będziemy i teraz. Po raz pierwszy jednak wystąpimy w podwójnej roli i większym gronie! Do linii naszych suplementów na FIWE dołączą TRZY NOWE PRODUKTY! Jakie? Dowiecie się już wkrótce! Obserwujcie nasze profile w social mediach!

FIWE to niesamowite wydarzenie, które ma na celu zaprezentowanie sprzętu, akcesoriów oraz usług fitness & wellness w jednym miejscu. Tutaj rodzą się nowe i spotykają największe autorytety sportowe. Marki Iridium Labs nie może tam zabraknąć!

_MG_4797

Iridium Labs na FIWE 2016
Największe targi fitness w Polsce w ubiegłym roku zgromadziły 214 wystawców z 18 krajów świata. Były to przede wszystkim firmy, które prezentowały swoje usługi i produkty oraz próbowały nawiązać długofalowe relacje z klientami. Wydarzenie odwiedziło 23 256 osób. Marka Iridium Labs była jednym z wystawców. Nasze stoisko było chętnie odwiedzane przez osoby, które pojawiły się na FIWE. Byliśmy sponsorem zawodów Street Workout Sets & Reps i Bar Battle, nie zabrakło również konkursów z naszymi suplementami i akcesoriami treningowymi.

_MG_4634

Co czeka nas w tym roku?
W tym roku organizatorzy FIWE 2017 szykują wiele atrakcji dla uczestników targów. W IV edycji Międzynarodowych Targów Branży Fitness & Wellness, organizowanych w dniach 9 – 10 września w EXPO XXI w Warszawie, odbędą się zawody kulturystyczne Grand Prix FIWE (Eliminacje do Arnold Classic), debiuty kulturystyczne PZKFiTS Summer Edition, zawody Cross Fit LoginLab i zawody Street Workout. Po raz pierwszy w historii targów powstanie specjalna strefa dla miłośników sportów walki. Na Fight Arena będzie można podziwiać czołowych zawodników mieszanych sztuk walki i boksu zawodowego. Ponadto publiczność zostanie zaproszona do udziału w panelach dyskusyjnych i konferencjach przygotowanych specjalnie na FIWE 2017.

IMG_0041

Iridium Labs w podwójnej roli
W tym roku Iridium Labs wystąpi w podwójnej roli – wystawców i patronów medialnych IV edycji Międzynarodowych Targów Branży Fitness & Wellness. Na uczestników wydarzenia na naszym stoisku będzie czekało wiele konkursów z nagrodami oraz promocyjne ceny na produkty Iridium Labs. Pojawią się również nasi ambasadorzy.

Team Iridium Labs znajdziecie na stoisku 1.45 H1. Przedsmak tego, co będzie się działo na targach, można obejrzeć na Iridium Labs TV.


Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi targów FIWE 2017!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *