Starcie gladiatorów na KSW 39 Colosseum!

Federacja KSW przygotowała kolejne wydarzenie dla fanów sportów walki! Już 27 maja 2017 r. na PGE Narodowym odbędzie się największa gala w historii europejskiego MMA pod względem liczby widzów na trybunach. Tym razem tematem przewodnim są gladiatorzy i Colosseum!

Fani KSW już nie mogą doczekać się kolejnego wydarzenia, które odbędzie się w Warszawie. Według prognoz, PGE Narodowy tym razem pomieści rekordową liczbę widzów na trybunach, a gala będzie największą w historii europejskiego MMA! Na KSW 39 Colosseum nie zabraknie również marki IRIDIUM LABS. Na ringu po raz drugi stanie nasz ambasador – Fernando Rodrigues Jr, który będzie bronił mistrzowskiego pasa w walce z Marcinem Różalskim.

Król nokautu powraca!
Brazylijczyk, podczas gali KSW 37 „Circus of Pain” na ringu krakowskiej Tauron Areny, obdarł z pasa Karola Bedorfa, a do kraju wrócił jako mistrz federacji KSW w wadze ciężkiej! Dobra kondycja, siła ciosu, szybkość i świetne przygotowanie fizyczne miały kluczowe znaczenie w tej walce. Starcie zaczęło się od dolnych kopnięć. Santo Forte atakował z wyskoku, a uderzenia kończył silnym ciosem prawą ręką. Podczas walki w klinczu ambasador IRIDIUM LABS złamał rękę, jednak walczył do samego końca.

KSW 37: Fernando Rodrigues Jr znokautował Bedorfa i odebrał mu mistrzowski pas!

Niebawem Fernando Rodrigues Jr będzie bronił mistrzostwa federacji KSW. Jego przeciwnikiem będzie Marcin „Różal” Różalski. – Jestem przekonany, że będzie to walka wieczoru! Oglądajcie! – powiedział Santo Forte podczas jednego z wywiadów dla IRIDIUM LABS. Mamy nadzieję, że tym razem nasz ambasador nie zawiedzie, a mistrzowski pas ponownie pojedzie z nim do słonecznej Brazylii!

Rekordowa liczba widzów na trybunach
Gala KSW 39 Colosseum ze swoim wynikiem już znajduje się na liście TOP 15 największych wydarzeń w historii MMA na całym świecie. Organizatorzy poinformowali, że jeżeli sprzedaż dojdzie do 50 tysięcy biletów, organizacja KSW może znaleźć się ze swoim eventem nawet w czołowej piątce! Ostatnie oficjalne informacje mówią nawet o 44 tysiącach sprzedanych biletów, a do rozpoczęcia gali pozostał jeszcze miesiąc.

Co o gali KSW 39 myślą jej bohaterowie? Jaki mają stosunek do swoich przeciwników? Jak wyglądają ich przygotowania? Zapraszamy do obejrzenia wywiadów z zawodnikami na naszym kanale YouTube.

Bohaterami KSW na Stadionie Narodowym będą również m. in.: Mamed Khalidow, Borys Mańkowski, Mariusz Pudzianowski, Marcin Różalski, Mateusz Gamrot, Karol Bedorf, Michał Kita, Tomasz Narkun, Marcin „Zombie” Wrzosek, Łukasz „Juras” Jurkowski, Popek Monster, Robert Burneika, Łukasz Jurkowski oraz Damian Janikowski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *