Ambasador Iridium Labs królem wagi ciężkiej federacji KSW!

Podczas gali KSW 37, na ringu krakowskiej Tauron Areny, ambasador IRIDIUM LABS – Fernando Rodrigues Jr pokonał przed czasem dotychczasowego króla wagi ciężkiej Karola Bedorfa, a tym samym stał się nowym mistrzem federacji KSW!

KSW 37 „CIRCUS OF PAIN” to prawdopodobnie największa gala, jaką do tej pory przygotowała polska federacja. Kibice podczas sobotniego wydarzenia obejrzeli wyjątkowe show na światowym poziomie! W walce wieczoru ambasador naszej marki – Fernando Rodrigues Jr, zwany Santo Forte, obdarł z pasa Karola Bedorfa, a do Brazylii wróci jako mistrz federacji KSW w wadze ciężkiej!

Król nokautu nie zawiódł 15369232_1137423086313182_5646085955181576063_o
Brazylijczyk od samego początku podkreślał, że przyjeżdża do Polski, aby odebrać pas dotychczasowemu mistrzowi i dotrzymał słowa. Król nokautu nie zawiódł! Dobra kondycja, siła ciosu, szybkość i świetne przygotowanie fizyczne miały kluczowe znaczenie w tej walce. Fernando Rodrigues Jr w wywiadzie po walce powiedział, że za wygraną dziękuje Bogu i organizacji KSW, która pozwoliła mu wejść w swoje szeregi i od razu stoczyć walkę o pas. Nie zapomniał również o marce IRIIDUM LABS, która od samego początku wspierała go w przygotowaniach do konfrontacji z Karolem Bedorfem, niepokonanym od pięciu lat w swojej kategorii wagowej .

– Czuję się wspaniale jako nowy mistrz. Wiedziałem, że będzie to ciężkie wyzwanie, ponieważ zaakceptowałem tę walkę, nie mając możliwości przeprowadzenia całego obozu przygotowawczego. Przyjechałem do człowieka, który od 5 lat nie poniósł porażki, ale wiedziałem, że to ja wygram. Mogłem przygotowywać się do walki z najlepszymi, dlatego tę victorię zawdzięczam im – powiedział Santo Forte.

Mocne ciosy, a na koniec zwycięstwo przed końcem czasufernando
Fernando Rodrigues Jr za każdym razem kontratakował Karola Bedorfa. Walka zaczęła się od dolnych kopnięć. Santo Forte atakował z wyskoku, a uderzenia kończył silnym ciosem prawą ręką. Podczas walki w klinczu ambasador IRIDIUM LABS złamał rękę, jednak cały czas walczył dalej. Choć kilka razy wylądował na macie, nie dał się pokonać Polakowi. Nowy mistrz wygrał w drugiej rundzie, dominując w stójce. Najpierw zepchnął Karola Bedorfa pod siatkę, potem osłabił go celnymi ciosami i powalił przeciwnika na ring silnym kopnięciem w wątrobę. Tym samym zmusił sędziego do przerwania pojedynku.

Santo Forte przyznał, że bez względu na to, kogo postawią naprzeciwko niego w kolejnym starciu, będzie z nim walczył, aby obronić mistrzowski pas. Potwierdził również, że z chęcią stanie razem z Bedorfem do rewanżu.

Zapraszamy do obejrzenia całego wywiadu z mistrzem KSW na kanale IRIDIUM LABS POLSKA!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *