Ambasador Iridium Labs na KSW 37!

Brazylijski ambasador IRIDIUM LABS Fernando Rodrigues Jr to pretendent do tytułu mistrza KSW wagi ciężkiej. Już za miesiąc na ringu krakowskiej Tauron Areny powalczy o pas federacji i spróbuje pokonać Karola Bedorfa.

 
Już 3 grudnia 29-letni ambasador IRIDIUM LABS – Fernando Rodrigues Jr, zwany Santo Forte, powalczy przy blisko dwudziestotysięcznej widowni na Tauron Arenie w Krakowie o tytuł mistrza KSW wagi ciężkiej. Podczas wywiadów zapewnia, że da z siebie wszystko, a jego celem jest detronizacja dotychczasowego króla federacji, którym jest Karol Bedorf!

 
Poznaj sylwetki gladiatorów!

kswmma

Fernando Rodrigues Jr (10-2 MMA) na co dzień trenuje w legendarnym Team Nogueira. W swojej karierze aż 7 razy wygrywał przez nokauty. Jego największym atutem jest silny prawy sierpowy, szybkość, wzrost oraz młody wiek. Do tej pory większość swoich walk wygrywał przed regulaminowym czasem. Choć jeszcze rok temu przegrał z Olim Thompsonem na gali IGF 2015, w ostatniej walce, którą stoczył 1 października na Euro FC 1, poddał duszeniem gilotynowym Yosefa Ali Mohammada. To pierwszy występ Brazylijczyka w federacji KSW.
 

Przeciwnikiem Fernando Rodriguesa będzie Polak – Karol Bedorf (14-2 MMA). Jego ostatnia przegrana miała miejsce w 2011 roku. Bez wątpienia jest niekwestionowanym mistrzem KSW. Santo Forte będzie musiał zrobić wszystko, aby odebrać mu pas, który Bedorf zdobył w pojedynku z Pawłem Nastulą, a następnie obronił go trzykrotnie – nokautując w walce takie nazwiska jak: Rolles Gracie, Michał Kita czy James McSweeney.

 
Kto jeszcze będzie walczył podczas KSW 37?

 
Podczas gali KSW 37 swoje walki stoczą również: Mariusz Pudzianowski, Paweł Rak (Popek), Artur Sowiński, Marcin Wrzosek, Borys Mańkowski, Filip Wolański czy Maciej Jewtuszko.
 

1fer
 

TO BĘDZIE PRAWDZIWY CIRCUS OF PAIN!

Nie przegapcie tego!

 
FERNANDO RODRIGUES JR.
WIEK: 29
WZROST: 190 CM
WAGA: 108 KG
KRAJ: BRAZYLIA

VS.

KAROL BEDORF
WIEK: 33
WZROST: 188 CM
WAGA: 110 KG
KRAJ: POLSKA

 
POZNAJ SYLWETKĘ BRAZYLIJSKIEGO AMBASADORA IRIDIUM LABS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *