Iridium Labs na targach FIWE 2016!

Targi FIWE 2016 można podsumować jednym zdaniem. To były dwa dni pełne rekordów i niespodzianek, które z pewnością zapiszą się w historii polskiej branży fitness!

FIWE 2016 w liczbach

30.000 gości, 200 wystawców oraz wspaniała atmosfera! Tak właśnie wyglądały Targi FIWE 2016, które odyły się w dniach 8 – 9 października w warszawskiej hali EXPO XXI. Nie mogło na nich zabraknąć IRIDIUM LABS! Targi były świetną okazją, aby spotkać się z największymi gwiazdami ze świata sportu: Michałem Materlą, Mariuszem Pudzianowskim, Akopem Szostakiem czy Michałem Karmowskim. Wielkie emocje wzbudziła też obecność zagranicznych gwiazd takich jak Tavi Castro czy Andreia Brazier.

Ambasadorzy Iridium Labs

Markę IRIDIUM LABS na targach reprezentowało aż 7 ambasadorów! Oto oni!

Patryk Weterle – mistrz Polski i zodbywca Pucharu Polski w siłowaniu na rękę. Człowiek, który mimo swojej niepełnosprawności potrafi walczyć jak równy z równym.

Jacek Ratusznik – w tym sezonie wygrał praktycznie wszystko! Mr. Olympia i Arnold Classic to tylko część jego sukcesów.

Jacek Kramek – mistrz Polski w kategorii Men’s Physique.

Krzysztof Ferenc – brązowy medalista mistrzostw Polski w kulturystyce klasycznej.

Rafał Zabawa – v-ce mistrz Europy w kategorii Men’s Physique.

Łukasz Zawicki – mistrz Polski w siłowaniu na rękę.

Maria Solawa – zawodniczka bikini fitness i uczestniczka Arnold Classic, której kariera nabiera rozpędu.

Tak było u nas!

Stoisko IRIDIUM LABS było pełne atrakcji. Osoby, które nas odwiedzały, mogły wziąć udział w wielu konkursach. Nagrodami były m. in. nasze suplementy, shakery i koszulki. Każdy, kto lubi kettlebells, siłowanie na rękę oraz solidny trening, mógł znaleźć coś dla siebie. W roli prowadzącego świetnie spisał się Krzysztof Ferenc, zdobywca nagrody Fitness Motywatory.

Minotaur Pre-workout od Iridium Labs

Na targach odbyła się również premiera najnowszego suplementu diety od IRIDIUM LABS – Minotaura! To przedtreningówka z unikalną formułą, dostępna w dwóch smakach: bananowym i grejpfrutowym, którą można było wypróbować na naszym stoisku! Minotaur cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Jeśli nie było Cię z nami podczas FIWE, wejdź koniecznie na stronę www.iridiumlabs.pl i dowiedz się więcej na temat naszego najnowszego produktu!

Iridium Labs Sets&Reps i Iridium Labs Bar Battle

IRIDIUM LABS było również partnerem zawodów w podnoszeniu ciężarów oraz sponsorem Sets & Reps i Bar Battle. To, co działo się na zawodach Street Workout, było niesamowite! Już wkrótce przedstawimy Wam pełną relację video z targów, a na koniec jeszcze kilka słów podsumowania…

Sukces FIWE!
Nasi ambasadorzy – Jacek Kramek i Jacek Ratusznik zgodnie stwierdzili, że FIWE to niesamowite wydarzenie, zdecydowanie lepsze niż targi odbywające się podczas zawodów Arnold Classic, co świadczy o tym, że ta branża w naszym kraju bardzo szybko rozwija się.

Targi to nie tylko wystawcy, produkty, konkursy i zawody. To także ludzie, którzy tworzą świetną atmosferę, dlatego chcielibyśmy Wam serdecznie podziękować! Gdy przypominamy sobie moment, kiedy biliście brawa Patrykowi Weterle, który pokonał dużo większego do siebie zawodnika, przez ciało przechodzą nas ciarki! Niech najlepszym podsumowaniem targów będą jego słowa: „Dziękuję, że mogłem być z Wami, jesteście wspaniali!”.

Dzisiaj myślimy już o kolejnych, wielkich wydarzeniach!
Na naszych profilach na Facebooku oraz Instagramie czekają na Was konkursy, zdjęcia z FIWE i życia naszych ambasadorów.

Dziękujemy Wam i do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *