Sukces Iridium Labs na Fit Expo 2016

23 stycznia w Los Angeles odbyła się 13 edycja Fit Expo, jednej z największych imprez fitness na świecie. Nie mogło tam zabraknąć Iridium Labs.

Na Fit Expo stoiska miało 700 wystawców, którzy prezentowali swoje najnowsze produkty i usługi. Oprócz tego odbyło się tam 21 zawodów sportowych.

Między innymi – Battle Of The Bars 11 – były one sponsorowane przez Iridium Labs i okazały się jednym z głównych wydarzeń targów. Mamy dla Was video z tego co się tam działo.

Jeden z naszych brazylijskich ambasadorów, Mauro Yoshida, wziął udział w tych zmaganiach. „Trzeci raz jestem na tych targach i z każdym rokiem widzę, że pojawia się na nich coraz więcej ludzi. Więcej uwagi poświęca się też kalistenice. To świetnie, bo to oznacza, że ten sport się rozwija. Bardzo się cieszę, że mogłem znowu tutaj być”.

Zmagania kalisteników toczyły się w formule 1 na 1. Mauro mierzył się się z Meksykaninem Aldo Raygozą. Walka była jedną z walk wieczoru.

Nawet pomimo przegranej, Mauro był zadowolony z udziału. W kalistenice bowiem, jak sam twierdzi, wygrana nie jest aż tak ważna, ważniejszy jest dobry show.

„Jasne, że zawszę chce wygrać, ale dla mnie sama obecność tutaj to duże osiągnięcie. Jestem zadowolony ze swojego występu, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że nie wiedziałem nic o swoim przeciwniku. Mam nadzieję, że będę miał szansę się z nim ponownie zmierzyć w najbliższym czasie”.

Kolejną atrakcją Fit Expo były Mistrzostwa Kalifornii w Armwrestlingu. Jednym z zawodników był Paulo Morbio, który ma

Paul Marbio

na koncie mistrzostwo świata w tej dziedzinie, również ambasador Iridium Labs.

Jedna z jego walk została wybrana walką dnia przez National Armwrestling Promotions (NAP), amerykańską federację tego sportu. Paulo zajął 4 miejsce. Nie obyło się bez kontrowersji: Morbio przegrał swój pojedynek, ponieważ został zdyskwalifikowany za drugi faul. Decyzja ta wywołała wiele dyskusji wśród obecnych.

Pomimo przegranej, Paulo był zadowolony ze swojego występu i możliwości uczestnictwa w kolejnych międzynarod

owych zawodach.

„Poziom był wysoki. Przegrałem półfinał, po kontrowersyjnej decyzji, z osobą, która potem zdobyła mistrzostwo”.

Cała ekipa Iridium Labs spisała się na tej imprezie bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *